• Wyprawka ucznia klasy 1 na rok szkolny 2023/2024

1. STRÓJ GIMNASTYCZNY ( w worku): koszulka, spodenki lub spodnie dresowe, obuwie sportowe na gumowej, jasnej podeszwie.
            2. STRÓJ GALOWY: biała bluzka, granatowa lub czarna spódniczka, biała koszula, granatowe lub czarne spodnie.
            3. OBUWIE ZAMIENNE W WORKU.
            4. PRZYBORY: 2 teczki tekturowe z gumką podpisane na wierzchu, 2 małe bloki techniczne kolorowe i 2 białe, 1 duży blok techniczny kolorowy, wycinanki małe, podkładka do zajęć plastyczno- technicznych, farby plakatowe-12 kolorów (podpisane na wierzchu), pędzelek cienki i grubszy, kubka na wodę nie trzeba, plastelina ( co najmniej 12 kolorów, podpisana), 2 ręczniki papierowe, 2 paczuszki chusteczek higienicznych.
            5. WYPOSAŻENIE PIÓRNIKA: ołówek-2 szt., gumka, kredki ołówkowe, linijka, temperówka, w późniejszym okresie-pióro i naboje. Klej w sztyfcie + nożyczki dzieci noszą codziennie w tornistrze.
            6. ZESZYTY:16-kartkowe w kratkę i wąskie linie ( linie czerwono- niebieskie) podpisane na wierzchu.
            7. ZAJĘCIA NA PŁYWALNI: kostium kąpielowy (kąpielówki), ręcznik, czepek, klapki.
            8. DO POGOTOWIA KLASOWEGO: 2 zeszyty: zeszyt 16-kartkowy w kratkę i wąskie linie
            ---------------------------------------------------------------------
            Pielęgniarka szkolna prosi o dostarczenie do końca września bilansu sześciolatka.

• Podręczniki na rok szkolny 2023/202

Informacja dla rodziców.

Podręcznik do przedmiotów: religia, język niemiecki - musi zakupić rodzic indywidualnie.

KLASA PIERWSZA

PRZEDMIOT