• Rok szkolny 2022/2023

• Pożegnanie klasy 3b na ranczu w Większycach

Nowa galeria Pożegnanie klasy 3b została dodana do albumu fotograficznego

24 czerwca absolwenci klasy 3b wraz z rodzicami i wychowawcą p. Anetą Stanulą spotkali się po południu na ranczu w Większycach, by świętować w przepięknym plenerze zakończenie trzyletniej nauki i radośnie powitać upragnione wakacje. Impreza rozpoczęła się od stworzenia wspólnego, klasowego obrazu z odbitych dłoni dzieci i wychowawcy. Następnie nastał dalszy ciąg atrakcji i zabaw, a było ich wiele. Każde dziecko mogło skorzystać z przejażdżki konnej, co było niezapomnianym przeżyciem, szczególnie dla tych, którzy po raz pierwszy mogli wsiąść na konia. Równie wspaniała i emocjonująca okazała się przejażdżka bryczką po okolicy. Dla wszystkich rodzice przygotowali pyszny poczęstunek, natomiast przy ognisku można było upiec kiełbaskę.  Nie zabrało także wesołych zabaw sportowych, które zostały przygotowane przez mamę Patryka - panią Ewę Ciećkę. Było m.in. przeciąganie liny, wyścigi skoków w workach, rozgrywki piłkarskie, gra w badmintona. Dzieci i rodzice wyśmienicie bawili się również przy melodii znanych tańców, takich jak „Belgijka”, „Macarena”, „Kankan”, „Kaczuszki”. Radosna zabawa i pląsy trwały do późnych godzin wieczornych. Kiedy nadszedł czas pożegnania, nastały też chwile wzruszeń i podziękowań. Bardzo serdecznie dziękuję za zorganizowanie tak fantastycznej imprezyJ Życzę wszystkim udanych wakacji, a dzieciom powodzenia i samych sukcesów w nowej szkole!

• Smaczny dzień w 2b.

Nowa galeria Jaki smaczny dzień w 2 b została dodana do albumu fotograficznego

Dzisiaj klasa 2b wybrała się na warsztaty kulinarne do naszej zaprzyjaźnionej  Pizzerii Italia. Pani Marzenka po mistrzowsku omówiła proces wyrabiania ciasta i przygotowania pizzy. Następnie zaczęły się zajęcia praktyczne. Panie z promiennym uśmiechem odpowiadały na każde pytanie i tłumaczyły jak nakładać sos, dobierać składniki, jak układać pizzę na kratownicy i wiele innych. Wszyscy z zapałem zabrali się za przygotowanie swojej autorskiej pizzy. Każdy dobierał składni według tego , co podpowiadały mu kubki smakowe. Przygotowaną pizzę , ułożyliśmy na specjalnych kratownicach i ...do pieca. Potem rozpoczęła się królewska uczta. Było cicho " jak makiem zasiał" bo nasze buzie były zajęte jedzeniem. To była cudowna i pyszna wycieczka. Dziękujemy Pizzerii Italia i uroczym Paniom za wspaniałe przyjęcie. Chętnie znowu przyjdziemy.